1000km Gymkhana.lv sacensību rezulāti

01.09.2012. BKSB  izrurības sacensību 1000km ietvaros mēs Gymkhana.lv aizvadījām jau savu otro šī gada pasākumu Head 2 Head.

Laiks mūs šoreiz īpaši nelutināja un braucējiem bij jāapgūst braukšana slapjā trasē.

Uzvaru  disciplīnā kart/bikes izcīnīja Katrīna Štāla(kartings) aiz sevis atstājot monstra kvadrocikla braucēju Jāni Auguli(quad). Trešais Edijs Elksnis(kartings)

Auto ieskaitē pārsteigumu nebija un uzvarēja kvalifikācijas līderis Kristaps Sapals BMW 325  finālā pārspējot Raivi Graudiņu BMW 340. Mazajā finālā trešo vietu izcīnīja Aleksandrs Murajs ar Audi quatro D pārspējot pirmā posma uzvarētāju Jāni Slišānu, kurš tehnisku iemeslu dēļ bij spiests nomainīt savu ātro Toyota AE86 pret Honda Civic Type R automobīli.

Rezultāti trepe :

trepe_auto_1000km_2012

Apsveicam uzvarētājus un liels paldies mūsu atbalstītajam Valvoline un Stokker kuri nodrošināja vērtīgas balvas uzvarētājiem.